KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7883188
nr 788 3188
1800-tal, Landskap med pojkar vid vattendrag, 50 x 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:07:49
350 kr